Archiv pro rubriku: 2021

Soutěž ve středočeské oblasti 24.10.2021

Dne 24.10.2021 opět proběhla soutěž ve středočeské oblasti kde za náš oddíl startoval Marek Kováč .

Marek Kováč – Kuki Vojtěch váha 46 kg školní mládež. Prohra rsc 1kolo

Marek tento zápas nezvládl. Před samotným utkáním se dostal do tak velké nepohody, že jsem myslel na to, že bude lepší do tohoto zápasu raději vůbec nenastupovat. Nakonec mě rodiče i samotný Marek přesvědčili a do zápasu jsme nastoupili . Bohužel jsem měl pravdu. Marek tento zápas vůbec nezvládl a hned v začátku zápasu se nechal soupeřem zahnat do rohu a tam se nechal rozhodčím odpočítat. Zbytečná prohra zaviněná přílišným strachem. Prohráli jsme právem.

 

Mistrovství republiky juniorů, Třeboň, 24.-26.9.2021

Startovali:
Marcel Misar, 60 kg

Trenéři: Jan Balog

Vyřazovací boje:

Postoupili jsme bez boje.

Semifinále:

Marcel Misár – Patrik Halt, BC Kroměříž
Velmi těžká tři kola, která bohužel nepřinesla očekávánou výhru. Marcel sice bojoval jako lev, ale bez taktiky a bez toho, aby poslouchal moje rady. Soupeř ten den byl o něco silnější a nutno i říci více kondičně připravený. Přesto, že jsme boxovali lépe, Marcel odešel kondičně ve třetím kole a to rozhodlo. Je potřeba začít víc běhat a víc posilovat. Prohra byla na místě.

Z tohoto turnaje si odvážíme bronzovou medaili a to je také úspěch. Příště to bude snad lepší.

 

Oblastní kolo juniorské ligy, Praha, 18.9.

Startovali:
Marek Kováč
Marcel Misar

Trenéři: Jan Balog

Asistent trenéra: Karel Missár

Dne 18.9.2021 se po dlouhé covidové pauze opět konala oblastní soutěž juniorské ligy  na které startovali naši borci a to Marek Kováč a Marcel Misár.

 

Marek Kováč – Hauer P. BC Žižkov, 44 kg, NB výhra
Marek, boxoval svůj první zápas a nutno říci, že se mu opravdu povedl. Boxoval o skoro o dva roky starším soupeřem a přesto nebylo o jeho výhře pochyb. Krásné 3 kola, kde jsme jasně dominovali . Pochvala za nasazení a chuť vyhrát. také chválim práci na nohou a dobře používaný zadní direkt. Vyhráli jsme právem.

 

Marcel Misar – Otta Tomáš, BC Kutil Gym, 60 kg, NB prohra
Příliš nervů a zbytečného vzruchu. Marcel boxoval s velmi silným a zkušeným borcem. Zde je nutno říci, že Marcel poslouchal jen jedno kolo. Ostatní kola byl mimo moje nařízení a rady. No a to je hlavně důvod proč jsme prohráli. Určitě se tento borec dal porazit ale chtělo to více pokory a disciplíny. Prohra byla na místě.

Závěr:
Všem děkuji za vzornou reprezentaci našeho oddílu.