Archiv pro rubriku: 2006

Dne 16. 12. 2006 se v Kladně konalo další kolo Juniorské ligy středočeské oblasti.

Startovali:
Jiří Pučík
Jakub Majzel
Petr Bakeš
Robert Hauer
Martin Hájek
Eduard Pisarev

Trenéři: Jiří Placata, Antonín Hauer, Jan Balog.

První utkání:
Jiří Pučík – Luca SKP Třeboň Váha 38 kg. NB.

Jirka do tohoto zápasu doslova vlétl. Zasypal hned ze začátku soupeře tvrdými údery. Museli jsme o přestávce Jirku krotit. Druhé a třetí kolo Jirka jasně vyhrál. Ještě trochu víc klidu a přesnosti a bude to zas o něco lepší. Pochvala za bojovnost.

Druhé utkání:
Jakub Majzel – Bartoš TJ Rakovník. Váha 44 Kg. NB.

Jasná výhra z Jakubovy strany. Nenechal nikoho na pochybách. Jinak velmi talentovaný soupeř ten den na našeho Jakuba prostě neměl. Pochvala za bojovnost. Vyhráli jsme právem.

Třetí utkání:
Petr Bakeš – Bartoš TJ Rakovník Váha 52 Kg. NB.

Opět jasná výhra z naší strany. Petr tento zápas pojal ve velkolepém stylu. Od začátku obávaného soupeře tvrdě zasahoval. Nutno konstatovat, že Petr byl o poznání v tomto zápase klidnější než jindy. I to byl možná důvod, proč tento zápas vyhrál před limitem. Petr na sobě tvrdě dře a je to znát. Ještě trochu přesnosti a bude zase o něco lepší.

Čtvrté utkání:
Robert Hauer – Huliev SKP Boxing Praha,váha 54kg. NB.

Odveta, na kterou jsme se všichni moc těšili. Robert opět jednoznačně vyhrál. Tentokrát Robert nechal soupeře v podstatě po celý zápas v provazech. Jeho úhybné manévry neměly chybu. Myslím, že už soupeř odvetu nebude chtít. Jinak pochvala obou borců za předvedený výkon. Vyhráli jsme právem.

Páté utkání:
Martin Hájek – Šesták Slavoj ČB.Váha 57 Kg. NB.
Martin do tohoto zápasu šel se zbytečným respektem. Je pravdou, že boxoval s juniorem, a velmi dobrým juniorem. Tři kola se Martin zbytečně trápil a jen velmi sporadicky používal to, co jinak velmi dobře umí a to je velmi velká škoda. Martine, neboj se prostě do toho jdi. Kdyby to nešlo, tak jsme tam my s Tondou a my tě tam zbytečně mlátit nenecháme. Prohráli jsme právem.

Šesté utkání:
Eduard Pisarev –Šmídl BC Žižkov Praha Váha 71 Kg. NB.
Eda nastoupil ke svému prvnímu utkání a zhostil se ho na výbornou. Pečlivě dělal to, co mu Tonda řekl. I když tento zápas prohrál, tak to vůbec nevadí. Nám dokázal, že boxovat chce a že se vyplatí s Edou dál pracovat. Edo, jen tak dál a bude to dobré. Pochvala za bojovnost. Prohráli jsme právem.

Po dohodě s kolegy jsme se rozhodli, že již do tohoto prostředí nepřijedeme.Box v restauraci- to je prostě proti všemu. Zakouřená místnost plná boxerů, kteří se nemají ani kde převléct, to se prostě nedá tolerovat. Jinak všem moc děkuji za předvedené výkony.

Dne 9. 12. 2006 proběhlo přátelské utkání mezi výběrem středočeského kraje a výběrem Nitry.

Tohoto jednodenního turnaje se z našeho oddílu zúčastnili tři borci.
Jiřík Pučík
Jakub Majzel
Robert Hauer

První utkání:
Jiřík Pučík – Sirotek, BC Nitra, váha 46 kg. NB

Jirka boxoval tak jak jsme mu naordinovali. Nebál se a soupeře neustále obtěžoval přední rukou. Bohužel soupeř byl o osm kilo těžší a tak jeho tlak vyzněl na prázdno. Nedalo se nic dělat, z tohoto zápasu jsme odešli jako poražení. Ovšem Jirka si zaslouží pochvalu za bojovnost. Do tohoto zápasu jsme Jirku nasadili proto, že si Patrik těsně před utkáním zranil ruku. Prohráli jsme právem.

Druhé utkání:
Jakub Majzel – Rajčány, BC Nitra, váha 44 kg. NB

Krásný zápas, ze kterého jsme my odešli jako vítězové. Jakub bojoval jako lev. Nenechal si nic líbit a ve druhém kole ještě přidal. Jeho tvrdé háky stačil soupeř jen tak tak blokovat. Ten den byl Jakub k nezadržení. Vyhráli jsme právem.

Třetí utkání:
Robert Hauer – Babiak, BC Nitra, váha 54 kg. NB
Opět krásné utkání. Bohužel z tohoto zápasu jsme odešli jako poražení. Robert ve třetím kole prostě odešel fyzicky. Jinak tvrdé a zároveň technické utkání. Bez fyzičky to prostě nejde. To si musí Robert uvědomit. Prohráli jsme právem.

Poděkování si zaslouží především pan Mendík, který vše zorganizoval a vytvořil velmi příjemné prostředí pro box. Jinak všem moc děkuji za předvedené výkony.

Ve dnech 2. – 3. 12. 2006 proběhl v Praze mezinárodní turnaj Memoriál Julia Tormy. Tohoto turnaje se zúčastnili také naši dva borci a to Robert Hauer a Tomáš Pollák.

Zajímavostí tohoto turnaje pro Palaestru bylo to, že se tohoto turnaje zúčastnil za Slovenskou reprezentaci náš Erik Balog, který je mým synovcem, a vlastně také členem Palaestry, a to ve stejné váze jako Tomáš Polák.

Ve váze do 54 kg se sešlo více borců než se očekávalo, a tak technická komise rozhodla, že v této váhové skupině bude utvořena také skupina B, do niž byli nanominováni dva borci a to Robert Hauer a Huliev, ti už do dalších bojů nebudou vstupovat.

První utkání:
Robert Hauer – Huliev, SKP Boxing Praha, váha 54 kg
Robert se tohoto utkání zhostil na výbornou. Celé tři kola soupeře prakticky nepustil k ničemu. Jeho technické pojetí boje bylo ten den opravdu krásné. Boxoval přesně tak, jak jsme mu řekli. Přesně vedený přední direkt- to byla ten den jeho největší zbraň. Musím také ocenit jeho práci na nohou a neuvěřitelný klid během zápasu. Krásné utkání, ze kterého jsme my odešli jako vítězové. Roberte, ještě tvrdší a přesnější zadní direkt a je to super.

Vyřazovací boje:
Tomáš Pollák – Gargacz, Polsko, váha 69 kg
Tomáš měl ten den proti sobě účastníka MS, který jeden zápas na tomto turnaji vyhrál a jeden těsně prohrál. Jednalo se jedničku v polské výpravě. Začátek zápasu byl z Tomášovy strany tak trochu opatrný, ale nijak zásadně jsme neprohrávali. Věděli jsme, že chceme-li tento zápas vyhrát, musíme boxovat víc. Byl to celkem vyrovnaný zápas a my z něho odešli jako vítězové. Tomáš si ten den sáhl opravdu na dno. Boxoval na hranici svých možností. Prokázal, že je schopen boxovat opravdu s každým. V závěru mu malinko docházely síly, ale to soupeři také. K tomuto bojovnému zápasu není celkem co dodat, snad jen to,že Tomášovi schází přesnost jednotlivých úderů.

Finále:
Tomáš Pollák – Erik Balog, Slovensko, váha 69 kg

Toto utkání bylo pro mne osobně velmi těžké. Z osobních důvodů jsem se vzdal sekundování Tomaše. V rohu mě nahradila ústecká legenda Araik Šachbazian. Toto utkání jsem tedy neviděl, ale dle komentářů mých kolegů se jednalo o velmi vyrovnaný zápas, ze kterého Tomáš vyšel jako vítěz. Úvod a první polovinu utkání dominoval Erik, druhou polovinu pak Tomáš. V závěru utkání prý rapidně docházely Erikovi síly. No, někteří odborníci tvrdili, že kdyby to bylo na Slovensku, tak vyhraje Erik. Abych pravdu řekl, tak mně to bylo celkem jedno, protože i kdyby ten výsledek byl obráceně, stejně vyhrála Palaestra.

Pro Palaestru to znamenalo, že poprvé v historii jsme na tomto turnaji ani jednou neprohráli, a ještě k tomu jsme měli ve finále dva naše borce. Obzvlášť velkou radost mi udělal výrok pražské boxerské legendy, že Palaestra zvedla v Praze juniorský box. Chci všem z celého srdce poděkovat a popřát jménem mým a jménem Tondy hodně dalších sportovních úspěchů.

Ve dne 12. 11. 2006 jsme se zúčastnili Oblastní soutěže severomoravského regionu a hostí ze Slovenska a Polska, a to na pozvání našeho kamaráda Miroslava Toráče.

Startovali :

Patrik Balog
Jakub Majzel
Petr Bakeš
Robert Hauer
Martin Hájek
Tomáš Pollák

Trenéři: Jan Balog , Antonín Hauer

První utkání:
Patrik Balog – Gavliazek Rybnik Polsko, váha 45kg. RSC.

O dva roky starší a o tři kila těžší soupeř našeho Patrika smetl z ringu. Tvrdý a nekompromisní Polák byl příliš tvrdým oříškem. Patrik se sice snažil kontrovat, ovšem to na tak silného borce nestačilo. Ke konci druhého kola jsme zápas vzdali. Nebyla to ostuda, šlo jen o to, že soupeř byl až příliš silný a tvrdý. Pochvala za nebojácnost a snahu nedat nic zadarmo. Prohráli jsme právem.

Druhé utkání:
Jakub Majzel- Baláž BC Olomouc,váha 44kg. NB

V tomto zápase jsme byli sice lepší, ovšem rozhodčí to tak nechtěli vidět. Jakub trefoval, o hlavu většího soupeře, častěji. Soupeř jen vše vracel, a to do dvojkrytu. S výsledkem tohoto utkání jsme nebyli spokojeni. Jakub boxoval s přehledem a čistě. Podle mě i Tondy prostě dal víc úderů. Krásné utkání, které jsme neprávem prohráli. Pochvala za bojovnost.

Třetí utkání:
Petr Bakeš – Horvát BC Ostrava, váha 50 kg. NB.

Tři kola pěkného boxu ze kterých jsme my jsme odešli jako vítězové. Petr boxoval opravdu naplno a poslouchal trenéry. Tvrdý soupeř ten den na našeho Petra prostě neměl. Petrovi schází už jen malinko, aby se dostal do širší nominace na ME žáků. Osobně si myslím, že Petr je mimořádný talent a zaslouží si i pozornost reprezentačního trenéra žáků a kadetů. Jen tak dál, Petře.

Čtvrté utkání:
Robert Hauer – Babiak Bc Nitra, váha 54kg. NB.
Tři kola velmi, ale velmi pěkného boxu. Bohužel jsme z něj odešli jako poražení my, a to proto, že Robert prostě nedisponuje dobrou fyzickou kondicí. Obrovská škoda, že si toto Robert neuvědomuje. Dle mého názoru je výjimečným talentem. Ovšem bez dechu se nedá boxovat. Dvě kola vyhrál a třetí kolo prostě odskákal a nedal ani jeden pořádný úder. Robert je zahrnutý do širšího kádru na ME žáků. Doufám, že se nad sebou zamyslí a začne pořádně trénovat. Stačilo málo a porazil jednu z největších hvězd Slovenska.

Páté utkání:
Martin Hájek – Černý BC Olomouc, váha 57kg. NB.

Martin se snažil, ale ten den na jedničku oblasti prostě neměl. Boxoval pěkně a s přehledem. Soupeř byl ten den prostě lepší. Spolu s Tondou si myslíme, že Martin má ještě poměrně velké rezervy. I v tomto zápase si nechal dvacet procent pro sebe. To je škoda. Možná, že by těch dvacet procent rozhodlo v náš prospěch. Vyrovnané utkání, ze kterého si Martin nese spousty zkušeností. Prohráli jsme právem.

Šesté utkání:
Tomáš Pollák – Kasanic BC Ostrava, váha 71kg.

Zajímavé utkání, ze kterého jsme odešli jako poražení. V tomto zápase nás prostě Tomáš neposlouchal. Boxoval příliš jednoduše a někdy i nečistě. Jeho projev neměl potřebnou dynamiku a tvrdost. Je třeba okamžitě zlepšit zadní direkt. Spolu s Tondou jsme si všimli, že Tomáš netrénuje jako dřív, jeho přístup k tréninku se značně zhoršil. A to je velká škoda. Doufáme, že se nad sebou Tomáš zamyslí. Prohráli jsme právem.

Tato kolo ligy by se dalo spíše kvalifikovat jako mezinárodní turnaj. My jsme dost zápasů prohráli, ovšem jsme moc rádi za zkušenosti, které si z Ostravy odnášíme. Všem moc děkuji za reprezentaci našeho oddílu.

Ve dnech 2. – 5. 11. 2006 se konal v Ústí nad Labem Mezinárodní turnaj olympijských nadějí, kterého se zúčastnil i borec z našeho oddílu.

Tento turnaj je opravdu prestižní záležitostí, a tak jsme byli rádi, že jsme se ho mohli, poprvé v existenci Palestry, zúčastnit. Zastupoval nás Jakub Majzel ve váze 44kg.

Jakub měl ve vyřazovacích bojích štěstí a los jej posunul rovnou do boje o bronz.

Jakub Majzel – Štádler, BC Narama Plzeň, váha 44kg. NB.
Je nutné hned na začátku konstatovat, že Jakub byl po nemoci, a tak měl jen týden na to, aby se připravil na takto velký turnaj. Nicméně jsme se rozhodli, že to zkusíme. Nám dobře známý soupeř si byl jist výhrou. Ovšem chybělo málo a mohli jsme jít do finále my. Jakub boxoval naplno a soupeř se nestačil divit. Byla to tři kola pěkného boxu, ve kterém soupeř udělal o pět bod víc. Jakub prokázal, že je jedním z horkých kandidátů na ME žáků. Prohráli jsme, ale nebyli jsme smutní. Boxovali jsme pěkně a přivezli jsme bronz.

Moc děkuje a přejeme hodně úspěchů do budoucna.

Jakub Majzel – 3. místo na Olympijských nadějích 2006.

Ve dne 28. 10. 2006 jsme se zúčastnili oblastního kola středočeské ligy.

Startovali:
Patrik Balog
Jakub Majzel
Petr Bakeš
Martin Hájek
Robert Hauer
Tomáš Pollák
Lukáš Šafránek

Trenéři: Jan Balog, Antonín Hauer, Jiří Placata.

První utkání:
Patrik Balog – Zdeněk Horvát BC DIDI České Budějovice, váha 42kg. RSC.

Zhruba dvacet vteřin trvalo než Patrik sestřelil drzého začátečníka. Ač jsme dali slib, že budeme boxovat na tři kola, nedalo se s rozjetým začátečníkem nic dělat. Patrik velmi opatrně začal, ale soupeř chtěl Patrika zbít, a to udělal chybu. Naše jednoznačná výhra. Pochvala za přesné údery.

Druhé utkání:
Jakub Majzel – Štádler BC Narama Plzeň,váha 44kg. NB.

Odveta, na kterou jsme se moc těšili. Tři kola plná krásných výměn. Jakub byl silný a přesný. Jeho levý hák byl opravdu krásný a hlavně čistý. Soupeř se snažil, ale ten den na našeho Jakuba neměl. Vyhráli jsme právem a vrátili tak prohru z Olympijských nadějí. Pochvala za nebojácnost a touhu po vítězství.

Třetí utkání:
Petr Bakeš – Hejda Karel Baník Sokolov, váha 50kg. NB.

Opět tři kola pěkného boxu, ze kterého jsme my odešli jako vítězové. Petr boxoval čistě a přesně. Nenechal se strhnout k žádným zbytečným výměnám. Obzvláště ve třetím kole Petr jasně dominoval. Vyhráli jsme právem. Pochvala za bojovnost a přesnost.

Čtvrté utkání:
Robert Hauer – Hejda Václav Banik Sokolov,váha 54kg. NB.

Jednoznačná výhra z naší strany. Robert nedostal ani jeden úder. Soupeř se snažil, ale bylo to marné. Klid a přehled – tím Robert opravdu teď dominuje. Pochvala za třetí kolo, kdy Robert dokázal zpřesnit a zlidnit svůj způsob boje. Vyhráli jsme právem.

Páté utkání:
Martin Hájek – Hoško Michal baník Sokolov, váha 57kg. NB.

Martin v prvním kole nastoupil tak, že jsme se já i Tonda nestačili divit. Jasná snaha po vítězství. První kolo jsme jednoznačně vyhráli a o přestávce jsme Martina jen malinko občerstvili a nemuseli ani nic moc říkat. Na otázku: „Chceš vyhrát?“ Martin odpověděl: „Jasně“. Ve druhém kole soupeře přesně trefil po spodku a potom po bradě. Dvakrát počítaný obávaný soupeř s velmi tvrdým úderem zápas prohrál. Myslím, že ten den byl Martin k nezadržení. Tvrdost a přesnost- to byla vizitka, kterou Martin ten den operoval. Vyhráli jsme právem.

Toto kolo pro nás bylo opravdu úspěšné.Ze všech duelů jsme odešli jako vítězové, a to se ještě v historii Palaestry nestalo. Všem moc děkuji za předvedený výkon.

Dne 14. 10. 2006 jsme se zúčastnili oblastní soutěže severočeského kraje v Krupce pořádané místním oddílem.

Tohoto kola jsme se zúčastnili v následující sestavě:
Jiří Pučík
Patrik Balog
Petr Bakeš
Martin Hájek
Robert hájek

Trenéři: Jan Balog, Antonín Hauer, Jiří Placata.

První utkání:
Jiří Pučík – Agatelian SKP Ústí. Váha 36 kg. N.
Jirka boxoval opravdu pěkně, nenechal se zahnat do kouta, pěkně používal přední ruky a tvrdě kontroval. Moc pěkné utkání, které skončilo remízou. Pochvala za nebojácnost a postavení rukou. Jirko, jen tak dál.

Druhý zápas:
Patrik Balog – Abdužalilov BC Doprava Děčín. Váha 42 kg. N.

Krásné utkání, ve kterém dominoval Patrik. To, co Patrik předvedl, jsem nečekal. Byl přesný a tvrdý, nenechal soupeře dělat. Jeho výkon byl ten den vynikající. Byli jsme zklamání rozhodnutím rozhodčích, které znělo- remíza. Patrik byl ten den o hodně lepší a soupeř se ho ani nedotkl. Remíza nebyla na místě. Pochvala za celkový projev a profesionalitu.

Třetí utkání:
Petr Bakeš – Pazdera BC Doprava Děčín.Váha 50 kg. N.

Tvrdé utkání plné krásných výměn. Petr bojoval jako lev, ovšem soupeř byl tvrdý a vše vydržel. V tomto zápase na sebe narazili kluci se stejným pojetím boje. Oba tvrdí, a ještě se stejným stylem. Petr neudělal to, co jsme mu o přestávkách poradili a to je špatné. Chodil příliš rovně a neuhýbal. Je pravdou, že hodně dal, ale také hodně dostal a to je v Palaestře nepřijatelné. Doufám, že to Petr příště změní. Remíza byla na místě.

Čtvrté utkání:
Martin Hájek – Giessmann VEKI box Chomutov 57 kg. N.

Martin v tomto zápase nepředvedl nic mimořádného. Boxoval dost podprůměrně. Dokonce se dá říct, že chvilkami dělal Palaestře ostudu, a to hlavně tím, jak skláněl hlavu. Nevím, ale takto to dál nepůjde. Martin se bude muset nad sebou zamyslet. Remízou nám rozhodčí vrátili to, co jinde vzali.

Páté utkání:
Robert Hauer – Michal Miko BC Linka Krupka.Váha 54 kg. NB.

Nejhezčí zápas tohoto odpoledne. Robert předvedl krásný způsob boje, soupeř zase neochvějnou touhu po vítězství. Práce přední ruky, a vůbec celkový projev našeho borce, neměli ten den žádnou chybu. Robert byl všude a vše viděl. Dvě a půl kola soupeře školil. Bohužel ve třetím kole inkasoval úder na spodek a to bylo osudné. S velkými bolesti odboxoval třetí kolo. Bohužel tím dovolil udělat závěr soupeři, a to rozhodlo ve vítězství domácího borce. Robert se tři dny před tímto zápasem přiotrávil, a přesto šel do tak těžkého boje. Moc děkujeme za krásný box a odvahu.

Opět krásné odpoledne. Po tomto kole jsme se rozhodli, že již další kolo vynecháme a budeme opět víc trénovat. Máme v plánu udělat jedno třídenní soustředění.

Všem moc děkuji za předvedené výkony.

Dne 7. 10. 2006 jsme se zúčastnili dalšího oblastního kola v Praze pořádaného Markem Šimákem.

Do tohoto kola jsme nastoupili v následující sestavě:
Jiří Hopp
Jiří Pučík
Patrik Balog
Jakub Majzel
Robert Hauer
Tomáš Pollák

První utkání:
Jiří Hopp – Jiří Pučík oba BC Palaestra.Váha 40kg. NB.

Utkání dvou našich borců, které jsme byli nuceni postavit proti sobě pro nedostatek jiných soupeřů. Poměrně zajímavé a vyrovnané střetnutí, které vyhrál Hopp. Je pravdou, že byl útočnější, a že chtěl víc vyhrát, ale na druhou stranu, Pučík předvedl poměrně pěknou práci na nohou a práci přední ruky. Myslím, že to byl velmi pěkný duel, a že to bylo pro oba poučné.

Druhé utkání:
Patrik Balog – Štádler BC Narama Plzeň.Váha 40kg. RSC.
Jen s velkou nevolí jsem k tomuto zápasu dal souhlas. Soupeř je totiž o dva roky starší, a to je znát. Patrik první kolo zvládl na výbornou, ale to druhé prostě neunesl. Soupeř byl totiž o hodně silnější. Prohra z účastníkem ME žáků- to není ostuda. Věřím, že se na to takto i Patrik dívá. Pochvala za bojovnost.

Třetí utkání:
Jakub Majzel – Hunanyan SKB Praha.Váha 43 kg. NB.

Jakub v tomto zápase jasně dominoval. Byl všude první a soupeř vše jen dotahoval. Ve druhém kole byl soupeř dokonce na počítání. Ve třetím kole si Jakub soupeře pěkně pohlídal a výhra byla jasná. Pochvala za bojovnost a postavení rukou.

Čtvrté utkání:
Robert Hauer – Hulyev SKP Praha.Váha 54 kg. NB.
Jednoznačná výhra, tak by se dal komentovat tento zápas. Robert nepustil obávaného soupeře k ničemu a pracoval přesně tak, jak jsme mu naordinovali. Jeho pojetí boxu se prostě líbí. Robert velmi pěkně pracoval na nohou a používal rychlou přední ruku. K tomuto zápasu není co dodat. Gratulujeme.

Opět to bylo pro nás skvělé odpoledne, ze kterého si odnášíme dvě prohry a tři výhry. Všem za předvedený výkon děkuji.

Dne 30. 9. 2006 jsme se zúčastnili oblastní soutěže severní Moravy v Olomouci.

Tohoto kola jsme se zúčastnili v následující sestavě:
Patrik Balog
Jakub Majzel
Petr Bakeš
Robert Hauer
Tomáš Pollák

První utkání:
Patrik Balog –Baláž BC Olomouc.Váha 48kg. NB.

Věděli jsme, že do tohoto zápasu jdeme s poměrně velkým hendikepem, a to proto, že Patrik váží jen čtyřicet kilo. Přesto Patrik boxoval na výbornou, a i když prohrál, tak jsme byli hodně spokojeni. Myslím, že v tomto utkání si Patrik sáhl až na samotné dno svých sil. Pochvala za bojovnost a pěknou práci na nohou.

Druhé utkání:
Jakub Majzel – Kudlač BC Olomouc. Váha 42kg. NB.

Jasná výhra z naší strany. Jakub nepustil soupeře z dohledu a neustále útočil. Přesně mířené údery- to je to, čím Jakub jasně převyšoval soupeře. Pochvala za bojovnost.

Třetí utkání:
Petr Bakeš – Horváth BC Ostrava Váha 50kg. NB.
Petr v tomto těžkém zápase prokázal, že je bojovník, a že má na to boxovat i se starším klukem. Boxoval to, co mu trenér řekl a to bylo správně. Tvrdé utkání, ze kterého jsme my odešli jako vítězové. Pochvala za bojovnost a perfektní kryt.

Čtvrté utkání:
Robert Hauer – Šerban BC Kroměříž. Váha 57 kg. NB.

Jedno z nejhezčích utkání toho dne. Robert prokázal, že je schopen porazit kohokoliv. Padaly i názory, že je jedním z nejtechničtějších borců v republice. Toto ocenění nás moc a moc těší. Robert předvedl špičkový výkon. Jeho práce přední rukou je bezchybná. Roberte, ještě trochu fyzičky a je to.

Páté utkání:
Tomáš Pollák – Lidaj BC Ostrava.Váha 69.kg. NB.
Očekávané střetnutí dvou velkých nadějí českého boxu, ze kterého jsme my odešli jako vítězové. Tomáš dokončil tímto skvělou sérii vyhraných zápasů. Tvrdé utkání, ve kterém jsme my dominovali naším pojetím boxu. Přes obrovskou snahu soupeře jsme jednoznačně vyhráli. Tomáši, gratulujeme a přejeme hodně podobných výher.

Tuto výpravu vedl Tonda Hauer a konstatoval, že všichni předvedli nadprůměrný výkon, za což jim moc děkuje. Já se k tomuto poděkování připojuji také.

Dne 16. 9. 2006 jsme se zúčastnili oblastního kola v severočeské ligy v Ústí nad Labem.

Do Ústí jsme odejeli v této sestavě:
Patrik Balog
Jakub Majzel
Petr Bakeš
Robert Hauer
Tomáš Pollák

První utkání:
Patrik Balog – Abdužalilov BC Děčín. Váha 40kg. NB.

Patrik první kolo boxoval jen velmi sporadicky. Mám tím na mysli, že do soupeře nechodil a spíše se díval co soupeř udělá. Druhé kolo Patrik začal boxovat, a také jej vyhrál. Ve třetím kole Patrik tak trochu zaspal, a tím de fakto nechal soupeře vyhrát. Pěkný zápas, ze kterého jsme odešli bohužel jako poražení.

Druhé utkání:
Petr Bakeš – Čonka BC Ústí. Váha 50kg. N.

Pěkné bojovné utkání, ve kterém Petr předvedl, že umí boxovat. Ostřílený borec měl plné ruce práce s Petrem. Dle mého názoru dvě kola jasně vyhrál a ve třetím remizoval. Remíza v tomto případě nebyla na místě. Petr předvedl perfektní práci přední ruky a postavení obou rukou. Pochvala za bojovnost.

Třetí utkání:
Robert Hauer – Gadžo BC Ústí.Váha 54kg. NB.

Jasná výhra, a to po celá tři kola. Robert ani na moment nenechal nikoho na pochybách, že zápas chce vyhrát. Borec, který má odboxováno přes padesát utkání, nenašel na našeho Roberta žádnou proti zbraň. Robert pracoval pěkně přední rukou, a také velmi tvrdě používal zadní direkt. Pochvala za bojovnost a za disciplínu v zápase.

Čtvrté utkání:
Tomáš Pollák – Poláček BC Děčín.Váha 69kg. NB.

Tomáš zaboxoval opravdu pěkně. Nenechal soupeře na pokoji, pořád jej otravoval přední rukou a užíval velmi chytře side stepu. O tomto zápase se hovořilo jako o vrcholu tohoto dne a my jsme byli rádi, že jsme jej vyhráli. Touto výhrou se otevřeli Tomášovi také dveře do extraligy. Pěkný výkon a gratulujeme k možnosti startovat v extralize.

Velmi zdařilé odpoledne, ze kterého jsme odešli jen s jednou prohrou. Moc děkujeme za předvedené výkony a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.