Další kolo juniorské ligy ve Všetatech u Mělníka dne 23.2.2013

Za náš oddíl startovali:

Jiří Zákostelecký
Petr Asim
Yevgeniy Sichevsky

Treneři: Jan Balog, Petr Novák
Doprovod: rodina Zákosteleckých

První utkání:

Jiří Zákostelecký – Bradáč BC Jičín. Váha 40 kg. RSC 2.

Jirka ten den prostě neboxoval. Soustředil se pouze na obranu, a to je velmi málo. Co se týče útoku, tak těch bylo velmi málo a nebo z velmi velké vzdálenosti. Je nutné přidat na tréninku a chodit častěji na zápasy. Prohráli jsme právem.

Druhé utkání:

Petr Asim – Ženíšek BC Žižkov . Váha 42 kg. RSC 1.

Jasná výhra z naší strany. Petr boxoval v klidu a s přehledem. Soupeře tvrdě trefoval od začátku kola. Po pěkné zadní rozhodčí soupeře právem odpočítal a tím zápas ukončil. Je třeba ještě přidat na tréninku a zlepšit finální úder. Vyhráli jsme právem.

Třetí utkání:

Yevgeniy Sichevsky – Hančl BC Mělník. Váha 66 kg. NB

Pěkný a vyrovnaný zápas. Bohužel, Evžen zaspal v prvním kole, vyhrál druhé kolo a třetí lehce prohrál. Škoda, že se Evžen rozhodl boxovat až ve druhém kole. Kdyby začal hned v prvním, mohli jsme tento vyrovnaný zápas i vyhrát. Prohráli jsme právem.

Z tohoto kola si odvážíme jednu výhru a dvě prohry. Všem děkuji za vzornou reprezentaci našeho oddílu.