Juniorské kolo v Dřetovicích dne 26.1.2013

Za náš oddíl startovali:

Filip Vastág
Jindřich Krupička
Jakub Vitula
Doprovod: Vastág starší
Trenér: Jan Balog

První utkání:

Jindřích Krupička – Beníšek BC OS Plzeň váha 57kg NB

Jindra boxoval svůj první zápas a bylo to tak trochu znát. Velmi vyrovnaný zápas jsme těsně prohráli pro to, že Jindra byl místy až příliš pasivní. Velká nervozita mu svazovala ruce a místy i nohy. Přesto velmi vyrovnaný zápas, který jsme mohli vyhrát, kdyby Jindra nechal nervy doma. Prohra na body na místě.

Druhé utkání:

Jakub Vitula – Korbel SKS Arena Kladno váha 66kg RSC 2

Jakub neudržel váhu a tak startoval o váhu výše, než chodí obvykle. Bohužel, narazil na velmi silného borce z pořádajícího oddílu. Zápas, ve kterém Jakub nepředvedl ze svého umění nic. Kolo a půl jen utíkal od rohu do rohu a bránil se. Prostě tato váha není pro Jakuba. Prohra před limitem byla na místě.

Filip Vastág nenalez v tomto kole adekvátního soupeře.

No, co říct. Byl to velmi rozpačitý začátek sezony. Přesto si z Dřetovic odvážíme mnoho cenných zkušeností. Děkuji všem za vzornou reprezentaci našeho oddílu.