Oblastní soutěž středočeské ligy v boxu v Jičíně dne 9. 8. 2011

Za náš oddíl startovali:
Yevgeniy Sichevskyy – váha 70kg
Mykola Risko – váha 56kg

První utkání:
Yevgeniy Sichevskyy – Sláma BC SACPraga Praha váha 70kg. RSC ve 3 kole.

Evžen nastoupil k svému prvnímu utkání. Bojoval jako lev, ovšem ve třetím kole inkasoval poměrně čistý úder a rozhodčí tento zápas po prvním počítání podle pravidel správně ukončil. Evžen potřebuje ještě podstatně zlepšit obranu a odchody z útoku. Jinak s jeho výkonem v tomto zápase jsem moc spokojen. Prohra byla na místě.

Druhý zápas:
Mykola Rishko –Takáč BC SKAŠ Praha váha 56kg. NB.

Kolja tento zápas v podstatě odchodil. V zápase byl málo aktivní a chodil neustále do provazů. Ve třetím kole mohl zápas rozhodnou ve svůj prospěch sérií čistých úderů, ovšem na to neměl dost sil. Prohra na body byla na místě.

Z tohoto kola si odvážíme dvě prohry a spoustu zkušeností. Doufám, že příště přidáme také nějakou výhru. Všem děkuji za reprezentaci našeho oddílu.