Mistrovství České republiky kadetů, dne 26. – 28.2.2010 Děčín

Tohoto turnaje se za náš oddíl zúčastnil Patrik Balog, váha 66kg.

Patrik byl jasnou jedničkou ve své váze. To také ovlivnilo účast v této váhové kategorii. Z celé republiky se našel jen jeden, který se do této váhy nanominoval. To znamenalo, že Patrik postoupil rovnou do finálových bojů.

Finále:
Patrik Balog – Andrýsek BC Kroměříž, váha 66kg. RSC.

Patrik se na tento zápas velmi těšil. Nedal soupeři žádnou šanci. Po dvaceti vteřinách přišlo první počítaní za stavu 7:0 pro nás. Druhé počítaní přišlo v zápětí, a tak Patrik vyhrál v prvním kole RSC. K tomuto zápasu nemám co říct, prostě jednoznačná výhra.

Velmi pěkné sportovní prostředí, perfektně organizovaný turnaj. Za to bych chtěl poděkovat svým kamarádům do Děčína. Velkou škodou pro náš oddíl je onemocnění A. Telváka, který by na tomto turnaji určitě také uspěl.