Oblastní kolo juniorské ligy, Praha, 18.9.

Marek Kováč
Marcel Misar

Trenéři: Jan Balog

Asistent trenéra: Karel Missár

Dne 18.9.2021 se po dlouhé covidové pauze opět konala oblastní soutěž juniorské ligy  na které startovali naši borci a to Marek Kováč a Marcel Misár.

Marek Kováč – Hauer P. BC Žižkov, 44 kg, NB výhra
Marek, boxoval svůj první zápas a nutno říci, že se mu opravdu povedl. Boxoval o skoro o dva roky starším soupeřem a přesto nebylo o jeho výhře pochyb. Krásné 3 kola, kde jsme jasně dominovali . Pochvala za nasazení a chuť vyhrát. také chválim práci na nohou a dobře používaný zadní direkt. Vyhráli jsme právem.

Marcel Misar – Otta Tomáš, BC Kutil Gym, 60 kg, NB prohra
Příliš nervů a zbytečného vzruchu. Marcel boxoval s velmi silným a zkušeným borcem. Zde je nutno říci, že Marcel poslouchal jen jedno kolo. Ostatní kola byl mimo moje nařízení a rady. No a to je hlavně důvod proč jsme prohráli. Určitě se tento borec dal porazit ale chtělo to více pokory a disciplíny. Prohra byla na místě.