Juniorské kolo naší oblasti v Trutnově dne 3.11.2012

Za náš oddíl startovali:

Jiří Zákostelecký
Filip Vastág
Trenér: Petr Novák
Doprovod: paní Zákostelecká a Vastág starší

První utkání:

Jiří Zákostelecký – Bradáč BC Jičín váha 44kg.NB
Tři kola velmi vyrovnaného boje. Bohužel rozhodčí přiřkli těsnou výhru našemu soupeři. Podle slov trenéra to mohlo dopadnout i obráceně. Jirka potřebuje ještě trochu zapracovat na kondičce. Je třeba také zlepšit práci na nohou. Tomuto zápasu by slušela remíza.

Druhé utkání:

Filip Vastág – Maxa BC Trutnov váha 54kg. N
Opět velmi vyrovnaný zápas, ze kterého si odnášíme cenné zkušenosti a remízu. Filip potřebuje zlepšit odhad vzdálenosti. Je třeba zapracovat na čistotě úderů. Jinak velmi pěkný zápas, který jsme v klidu mohli i vyhrát.

Z toho to kola si odvážíme jednu těsnou prohru a jednu remízu. Všem děkuji za vzornou reprezentaci našeho oddílu.