Mezinárodní turnaj v Třeboni – Evropský turnaj mládeže 5. – 6. 6. 2009

Za náš oddíl startovali:
Patrik Balog,69kg
Jakub Majzel, 57kg

Vyřazovací boje:
Patrik Balog – Bacho, Polsko váha 69kg. RSC.
Patrik tento zápas vyhrál s přehledem. Ve druhém kole soupeř inkasoval přesnou sérii úderů, po kterých rozhodčí zápas ukončil. Jednoznačná výhra z naší strany. Pochvala za práci přední ruky a přesně vedené údery.

Jakub Majzel – Pták BC.T.N. ČB. váha 57kg. NB.
Jakub tento zápas vůbec nezvládl. Nechal si od nezkušeného borce vnutit svůj způsob boje. Tři kola zbytečného trápení. Silnější soupeř našeho Jakuba prostě udolal. Stačilo jen pracovat přední rukou a nechodit do výměn. Bohužel nás Jakub neposlechl a zápas si sám prohrál.

Finále:
Patrik Balog – Jiráček BC Třeboň váha 69kg. NB.
Patrik byl celý zápas o hodně lepší než místní soupeř. Pěkně pracoval na nohou a tvrdě zasahoval zadním direktem soupeře. Bohužel na konci prvního kola si zlomil palec přesto zápas odboxoval a jasně vyhrál na body. Pochvala za klid v zápase a přehled při vedení úderů. Vyhráli jsme právem.

Z tohoto turnaje si odnášíme jedno první a jedno třetí místo. Celý turnaj byl skvěle organizován a vládla zde velmi příjemná nálada a pohoda. Všem děkuji vzornou reprezentaci našeho oddílu.